Універсальний засіб для підтримки акваріуму Easy-Life Filter Medium 250мл (FM1001)
Універсальний засіб для підтримки акваріуму Easy-Life Filter Medium 250мл (FM1001)

Універсальний засіб для підтримки акваріуму Easy-Life Filter Medium 250мл (FM1001)

Артикул:FM1001
Brand:Easy-Life
В порівняння
В обране
Акваріумна хімія:Бактерії, Боротьба з водорослями, Підготовка води, Добрива
Довжина:5 см
Ширина:7 см
Висота:15.2 см
Вага:0.26 кг
В наявності
255 грн.
11
Опис
Характеристики
Відгуки

Easy-Life Filter Medium 250мл - це унікальний та універсальний водоочисний засіб, що не містить хімічних речовин. Він використовується як для підготовки води, так і для підтримки здоров'я риб, рослин та безхребетних у прісноводних та морських акваріумах.

Призначення та використання:
Easy-Life Filter Medium покликаний забезпечувати кристально чисту воду, покращувати якість води, стимулювати ріст корисних бактерій та протидіяти утворенню водоростей. Він також сприяє здоров'ю, активності та яскравості риб, зменшує стрес, підвищує їхню стійкість до хвороб, забезпечує швидке заживання ран та сприяє розмноженню.

На відміну від інших Easy-Life Filter Medium виготовлений з 100% натуральних продуктів, без хімічних добавок. Він має понад 30 позитивних ефектів, що сприяють покращенню якості води, здоров'ю риб та рослин.

Позитивні ефекти Easy-Life Filter Medium:
-Робить воду кристально чистою
-Покращує та стабілізує якість води
-Видаляє важкі метали, амоніак, хлор, хлорамін, хімікати та залишки ліків
-Сприяє росту корисних бактерій
-Зменшує стрес у риб
-Забезпечує швидке заживання ран та захист слизової оболонки
-Стимулює розмноження та ріст молоді
-Зменшує час карантину
-Сприяє росту та розвитку рослин (прісна вода) та коралів (морська вода)

Основні переваги:
-100% натуральний продукт без хімічних добавок
-Універсальність застосування
-Понад 30 позитивних ефектів
-Висока ефективність та безпека використання

Дозування та застосування
Однією з ключових особливостей є те, що він покращує та стабілізує якість води в акваріумах та ставках. Easy-Life знову і знову доводить, що це можливо цілком природним шляхом, без будь-яких хімікатів чи бактерій.

Easy-Life дуже ефективно покращує та стабілізує якість води. Використовуючи цей продукт, частота підміни води може різко знизитися. Деякі акваріумісти не робили ніяких змін води або обслуговування фільтрів протягом тривалого часу, без будь-яких проблем. Однак ми дійсно рекомендуємо вам регулярно підміняти воду щомісяця та регулярно доглядати за системою фільтрів.

Разове повне дозування = 10 мл на 30 літрів 1 раз в тиждень (750л.)

Енергійно струсіть пляшку та додайте відразу після цього.
Підтримуюча доза: щотижня 10 мл на 30 л акваріумної води
Дозування при невеликих проблемах: 20 мл на 30 л води, повторити через 2 дні.
Дозування при більш серйозних проблемах: 30 мл на 30 л води, повторити на 2 день.

Передозування: без проблем!
При додаванні Easy-Life в подвійному дозуванні, його здатність видаляти забруднення також збільшується вдвічі. Це означає, що при передозуванні Easy-Life працює швидше та ефективніше. Однак для певних цілей, наприклад, для видалення залишків ліків, ніколи не потрібно більше, ніж потрійне дозування. Для більшості випадків достатньо однієї дози. Оскільки продукт на 100% натуральний і безпечний, передозування не має шкідливих побічних ефектів. Навпаки, риби, корисні бактерії, біофільтр, рослини або корали вітають присутність Easy-Life у воді. Крім того, продукт також безпечний для дітей.
Пошкодження слизового покриву
Якщо у риби пошкоджений слизовий покрив, використовуйте подвійну або потрійну дозу. Слизовий покрив заживе протягом декількох днів, і бактеріальних інфекцій вдасться уникнути. Якщо риба вже була інфікована, Easy-Life вилікує цю інфекцію, нейтралізуючи шкідливі бактерії, що її спричинили. Таким чином, Easy-Life бореться з причиною інфекції, тим самим рятуючи життя багатьох риб.
Сором'язлива риба, темні кольори
Достатньо однієї дози, щоб риба стала набагато менш сором'язливою. Ця сором'язливість часто пов'язана з поганою якістю води. Риби почуваються не дуже добре, їхнє забарвлення блідне, і вони відчувають своєрідний стрес. Easy-Life значно покращує якість води, в результаті чого риби набувають життєво важливого, яскравого забарвлення.
Посилення росту рослин
Коли ви використовуєте продукт вперше, додайте дозу Easy-Life двічі (на 1-й та 7-й день). Потім додавайте звичайну дозу щомісяця. Таким чином ви побачите відмінні результати росту. Easy-Life можна без проблем використовувати разом з CO2 та добривами з вмістом заліза. Майте на увазі, що деякі рослини потребують Fe2+, а Easy-Life його не забезпечує. Великою перевагою застосування Easy-Life є те, що використання інших добрив можна значно зменшити або навіть повністю припинити.
Швидке дозрівання нових прісноводних та морських акваріумів
Додайте разову дозу на початку та повторно через 3 тижні. Акваріум дозріє дуже швидко, зазвичай без піку нітритів.
Зростання живих каменів / коралів
Коли ви використовуєте продукт вперше, додайте дозу Easy-Life двічі (день 1 і день 7). Потім щомісяця додавайте звичайну дозу. Таким чином живі камені будуть рости як ніколи раніше. Якщо у вас виникла проблема, що корали ростуть повільно або взагалі не ростуть, це не означає, що ви нічого не можете з цим зробити. Навпаки. Ця проблема може мати кілька причин, наприклад, наявність у воді слідів міді. Easy-Life значно покращує якість води та видаляє всі види забруднень, що пригнічують ріст. Продукт дійсно покращує ваш морський акваріум.
Мідь у воді
Одноразова доза Easy-Life зв'язує мідь та інші важкі метали у відносно великих кількостях.
Закупівля риби, нижчих тварин: стрес
Використовуйте звичайне дозування, щоб запобігти стресу та бактеріальним інфекціям. У разі сильного стресу, щоб запобігти загибелі риби та нижчих тварин: використовуйте подвійне дозування. Таким чином можна запобігти бактеріальним інфекціям і стресу, а рани заживуть дуже швидко. Такі проблеми, як липкі плавники, легко вирішуються за допомогою Easy-Life.
Використання з ліками
Не давайте ліки разом із препаратом Easy-Life. Easy-Life (частково) нейтралізує належну дію ліків. Якщо вода вже оброблена препаратом Easy-Life, зробіть наступне: - Замініть приблизно половину води - Додайте лікуючий препарат. Таким чином, залишки препарату будуть видалені, якість води швидко покращиться, а риби швидко одужають.
Перебої в електропостачанні
Використовуйте одноразове дозування продукту. Слідкуйте за важливими параметрами води (нітрити, амоній). Easy-Life фактично працює так само під час відключення електроенергії, як і під час переїзду. Іноді тварини можуть перебувати в дорозі протягом 24-48 годин під час імпорту та експорту.
Транспортування - Карантин - Імпорт - Експорт
Додайте звичайну дозу Easy-Life. Багато риб та нижчих тварин було врятовано завдяки використанню Easy-Life під час транспортування та карантину. Запобігайте непотрібній загибелі риби та нижчих тварин, не використовуючи жодних хімікатів!

Easy-Life Filter Medium стане вашим незамінним помічником у догляді за акваріумом. Він покращить якість води, забезпечить здоров'я риб та рослин, зменшить стрес і сприятиме їх розвитку. Спробуйте Easy-Life Filter Medium вже сьогодні та переконайтеся в його ефективності та безпеці для вашого акваріумного світу.

Прісноводний акваріум
Easy-Life FM можна використовувати в будь-якому акваріумі:
-Рослинні акваріуми
-Акваріуми для дискусів
-Акваріуми Малаві і Танганджика
-Яскравіші кольори та покращений апетит

З Easy-Life риба стає набагато здоровішою. У них покращиться апетит і вони стануть більш активними. Риби будуть проявляти свої кольори набагато краще, ніж раніше. Втрата апетиту часто пов'язана з проблемою кишечника, яка зазвичай бере свій початок у стресі. Easy-Life дуже ефективно вирішує ці проблеми.

Легке утримання риби
Чутливі риби, такі як Apistogramma та Discus, очевидно, відчувають занепокоєння навіть від найменшої кількості хімікатів. Easy-Life поглинає всі ці небажані елементи. Продукт значно покращує якість води та стабілізує її. Повністю натуральний Easy-Life вирішує будь-які проблеми, а також запобігає їм. Без будь-яких хімічних речовин або сторонніх бактерій у ваш дорогоцінний акваріум! Easy-Life значно полегшує утримання риби.

Прискорення росту рослин

Easy-Life удобрює рослини. Він приносить у воду необхідні мінерали та мікроелементи. Крім того, Easy-Life працює таким чином, що більше поживних речовин, які вже присутні у товщі води, стає доступним для рослин.

Розщеплення нітритів
Нітрити дуже токсичні для риб, і коли встановлюється новий акваріум, рівень нітритів, як правило, швидко зростає. Фільтр недостатньо зрілий для руйнування цієї конкретної сполуки. За Біологічна активність води досить велика, щоб видалити нітрит. Однак в інших випадках нітрити будуть присутні, але завдяки швидкому росту бактерій завдяки Easy-life рівень нітритів швидко знизиться через кілька днів. Це значно скорочує термін дозрівання акваріума.

Хлор і хлорамін
Деякі регіони мають вищий рівень хлору/хлораміну у водопровідній воді. Easy-Life знадобиться деякий час, щоб поглинути хлор (сполуки). При концентраціях понад 4 ppm Cl: зачекайте приблизно 8 годин, щоб дати продукту можливість поглинути ці конкретні забруднення.

Розведення та дискуси
Easy-Life суттєво стимулює розведення риби. Це має кілька причин. Хоча Easy-Life є повністю природним продуктом, він містить тонізуючі компоненти, які позитивно впливають на гормональну систему риб. Крім того, Easy-Life ефективно запобігає і знімає стрес, сприяючи створенню ідеальних умов для розведення.

Додатково, продукт поліпшує та стабілізує якість води. Таким чином, Easy-Life поєднує декілька ефектів одночасно, щоб стимулювати розведення навіть найбільш чутливих та вибагливих риб, включаючи диколовлених особин. Розведення риб, які були впіймані в дикій природі, завжди є складним завданням. З Easy-Life це стає доступним для кожного. Дикі дискуси, апістограми та інші чутливі риби можуть розмножуватися, коли Easy-Life присутній у воді.

Молодь риби
Молодь риби росте удвічі швидше, коли її обробляють Easy-Life. Щоб перевірити це, можна провести простий тест: візьміть два акваріуми, обидва з однаковою кількістю молоді рибок. Обробіть один акваріум Easy-Life. Через близько трьох тижнів молодь у обробленому акваріумі буде майже удвічі більшою порівняно з тими у другому акваріумі.

Дискуси та Easy-Life
Дискуси дуже чутливі до різних факторів стресу. Їм потрібен гарний догляд, щоб добре адаптуватися в своєму середовищі. Навіть коли здається, що ми створили всі необхідні умови для отримання хороших результатів розведення, невідомі фактори стресу можуть завадити дискусам розмножуватися.

Ці фактори, що викликають стрес, можуть бути пов'язані з наявністю слідів забруднювачів у воді, новим середовищем тощо. Це може призвести до порушення поведінки розведення, поганого апетиту та навіть зниження фізичного опору. Завдяки впливу Easy-Life на якість води та більш безпосередньо на риб через тонізуючі компоненти, шанси на досягнення хороших результатів у розведенні збільшуються. Easy-Life справді спрощує розведення риб.

Найважливіші особливості Easy-Life, які пояснюють, чому воно так полегшує розведення:
-Поліпшує та стабілізує якість води.
-Запобігає та усуває стрес.
-Містить тонізуючі інгредієнти, які стимулюють гормональну систему риб.
-Нейтралізує шкідливі бактерії, знижуючи ймовірність бактеріальних інфекцій.
-Покращує імунну систему риб, роблячи їх менш схильними до хвороб.

Морський акваріум
Easy-Life Filter Medium можна використовувати для обслуговування, кондиціонера води, стимулятора, добрива та вирішення проблем. Головною перевагою є те, що продукт на 100% натуральний і безпечний.

Easy-Life видаляє з води токсичні речовини. Він повністю очистить воду і зробить її кристально чистою. Видатна якість води є обов’язковою умовою для запобігання хворобам риб і для того, щоб усі живі істоти процвітали без проблем. Ще один ефект Easy-Life полягає в тому, що він постійно додає невелику кількість кисню до води, що є одним із ключових елементів для підтримки високої та стабільної якості води під час переміщення.

Easy-Life змушує живі камені/корали швидше відкриватися та краще рости. Він приносить у воду необхідні мінерали та мікроелементи. Крім того, Easy-Life працює таким чином, що більше поживних речовин, які вже присутні у товщі води, стає доступним для нижчих тварин.

Додаткову причину для кращого росту коралів можна знайти в тому факті, що продукт викликає величезне збільшення мікробіологічної активності в резервуарі. Таким чином корали отримають велику користь і краще ростуть. Завдяки вищій мікробіологічній активності на дні резервуара (наприклад, пісок або гравій) більше не буде дегенерувати та ставати гнилим. 

Дайте своїм нижчим тваринам усі поживні речовини та мікроелементи, які їм зазвичай потрібні. Easy-Life не замінить це. Однак продукт забезпечить більш ефективний розподіл поживних речовин в акваріумі.

Запуск нового морського акваріуму
Easy-Life ідеально підходить для створення нових акваріумних систем. Він видаляє всі види забруднень і, як було сказано раніше, надзвичайно прискорює біологічну активність в акваріумі. Рекомендується використовувати одноразову дозу з самого початку, але подвійна доза матиме більший і швидший ефект, тому що набагато більше частинок стане доступним для розвитку корисних бактерій.
Нітрити дуже токсичні для риб, і коли встановлюється новий акваріум, рівень нітритів, як правило, швидко зростає. Фільтр недостатньо зрілий для руйнування цієї конкретної сполуки. За допомогою Easy-Life наявність нітритів в акваріумі часто неможливо виявити. Очевидно, біологічна активність води досить велика, щоб видалити нітрит. Однак в інших випадках нітрити будуть присутні, але завдяки швидкому росту бактерій завдяки Easy-life рівень нітритів швидко знизиться через кілька днів. Це значно скорочує термін дозрівання акваріуму.

Характеристики
Акваріумна хімія
Габарити упаковки
Довжина
Ширина
Висота
Вага
Додаткові
Тип товару
Бренд
EAN
Країна
Країна реєстрації бренду
Країна виробник
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Переваги 0
загальний рейтинг
Рекомендуємо
Залізо в таблетках Aquario Neo Tabs Plant Fe
Артикул:neo-tabs-plant-fe
Довжина:5.5 см
Ширина:5.5 см
Висота:8 см
Вага:0.1 кг
400 грн.
Залишилось кілька штук
11
Калій в таблетках Aquario Neo Tabs Plant K
Артикул:neo-tabs-plant-k
Довжина:5.5 см
Ширина:5.5 см
Висота:8 см
Вага:0.1 кг
400 грн.
В наявності
11
Захист від росту водоростей Aquario Neo Guard 300мл.
Артикул:NEO-GUARD-300
Вага:0.33 кг
Тип товару:Догляд за акваріумом, Догляд за рослинами, Препарати
Бренд:Aquario
EAN:8809702871572
186 грн.
Залишилось кілька штук
11
Захист від росту водоростей Aquario Neo Guard 1000мл.
Артикул:NEO-GUARD-1000
Вага:1.08 кг
Тип товару:Догляд за акваріумом, Догляд за рослинами, Препарати
Бренд:Aquario
EAN:8809702871619
411 грн.
В наявності
11
Бактерії в гелі Evolution Aqua PURE AQUARIUM FILTER START GEL 250мл.
Артикул:52133
Акваріумна хімія:Бактерії
Довжина:6 см
Ширина:6 см
Висота:15 см
512 грн.
Залишилось кілька штук
11
Видалення силікатів Easy-Life Bio-Exit Silicate 1000мл (BES1000)
Артикул:BES1000
Акваріумна хімія:Боротьба з водорослями
Довжина:8.3 см
Ширина:10 см
Висота:21.5 см
676 грн.
В наявності
11
Видалення силікатів Easy-Life Bio-Exit Silicate 500мл (BES0500)
Артикул:BES0500
Акваріумна хімія:Боротьба з водорослями
Довжина:5.7 см
Ширина:8.2 см
Висота:17.8 см
423 грн.
В наявності
11
Видалення силікатів Easy-Life Bio-Exit Silicate 250мл (BES0250)
Артикул:BES0250
Акваріумна хімія:Боротьба з водорослями
Довжина:4.5 см
Ширина:7 см
Висота:15.2 см
262 грн.
В наявності
11
З цим товаром купують
Боротьба з водоростями в акваріумі Easy-Life AlgExit 250мл (ALG0250)
Артикул:ALG0250
Акваріумна хімія:Боротьба з водорослями
Довжина:5 см
Ширина:7 см
Висота:15 см
251 грн.
В наявності
11
Набір для чищення акваріума Aqua Nova 5в1 (5in1)
Артикул:5in1
Вага:0.2 кг
Тип товару:Скребки
Бренд:Aqua Nova
EAN:5904378738747
235 грн.
В наявності
11
Універсальний засіб для підтримки акваріуму Easy-Life Filter Medium 100мл (FM1000)
Артикул:FM1000
Акваріумна хімія:Бактерії, Боротьба з водорослями, Підготовка води, Добрива
Довжина:2.3 см
Ширина:2.3 см
Висота:12.7 см
147 грн.
В наявності
11
Акваріумний задній фон Aqua Nova Синій/Чорний 100x50см (BLACK/BLUE L)
Артикул:BLACK/BLUE L
Довжина:52 см
Ширина:3.5 см
Висота:3.5 см
Вага:0.066 кг
162 грн.
В наявності
11
Сифон для грунту Aqua Nova GC-170 170см (GC-170)
Артикул:GC-170
Довжина:5 см
Ширина:13 см
Висота:40 см
Вага:0.096 кг
106 грн.
В наявності
11
Відсадники акваріумний для нересту риб Aqua Nova 26.5х15х15см (NB-L)
Артикул:NB-L
Вага:0.188 кг
Тип товару:Відсадники
Бренд:Aqua Nova
EAN:5904378733537
238 грн.
В наявності
11
Акваріумний задній фон Aqua Nova Скали/Рослини 100x50см (ROCK/PLANTS L)
Артикул:ROCK/PLANTS L
Довжина:52 см
Ширина:3.5 см
Висота:3.5 см
Вага:0.066 кг
162 грн.
В наявності
11
Лампа точкового нагріву Repti-Zoo Beam Spot 75W (BS63075)
Артикул:RZ-BS63075
Бренд:Repti-Zoo
EAN:6970211803827
Гарантія:14 днів
Тип:Лампа для обігріву
244 грн.
В наявності
11