Гарантійне обслуговування і ремонт

На всі товари, що реалізуються в нашому магазині надається гарантія. Гарантійний період може відрізнятися сервісної політики виробника і вказано в описі кожного товару. Гарантія та сервісне обслуговування забезпечується сервісним центром.
Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.
Ремонт або заміна обладнання здійснюється в нашому сервісному центрі на умовах і в строки, що визначаються виробником. Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування виробу, природний знос або вичерпання ресурсу.
Комплектація
Ми сподіваємося, що покупка зроблена у нас буде служити Вам довгі роки. Однак іноді техніка ламається і якщо це сталося, Ви завжди можете розраховувати на якісне безкоштовне гарантійне обслуговування. Для отримання безкоштовного гарантійного обслуговування, будь ласка, зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну експлуатації товару. Якщо в гарантійний період виріб вийшло з ладу з вини виробника і не може бути відремонтовано в нашому сервісному центрі, то ми обміняємо товар на новий або повернемо гроші. В цьому випадку, для здійснення процедури обміну або повернення нам знадобляться: товар з повною комплектацією; гарантійний талон.

Для повернення товару необхідно відправити товар за реквізитами Новою Поштою :

Нова пошта
Рудня Відділення №1
Адреса: вул. Лесі Українки, 2
отримувач: Дуда Я. М.
телефон: 0634949207

Оплата доставки - за рахунок відправника!!!