Гарантійне обслуговування і ремонт
Гарантійне обслуговування і ремонт

Гарантійне обслуговування і ремонт

Гарантійне обслуговування і ремонт

Ми надаємо гарантію на всі товари, придбані у нас. Гарантійний період залежить від сервісної політики виробника та вказаний в описі кожного товару. Гарантійне обслуговування та ремонт забезпечуються нашим сервісним центром.

Комплектність виробу визначається описом товару або посібником з експлуатації. Ремонт або заміна обладнання відбувається в нашому сервісному центрі відповідно до умов та термінів, визначених законодавством України. Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування товару, природний знос або вичерпання ресурсу.

Якщо під час гарантійного періоду виріб вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтований в нашому сервісному центрі, ми обміняємо товар на новий або повернемо кошти. В цьому випадку для здійснення процедури обміну або повернення нам знадобляться: товар з повною комплектацією.

Для повернення товару, будь ласка, відправте його за наступними реквізитами через Нову Пошту:

Нова пошта
Рудня (Самбірський район) Відділення №1 Львівська обл.
Адреса: вул. Лесі Українки, 2
Отримувач: ФОП Дуда Я. М.
Телефон: 0986243562

Оплата доставки здійснюється за рахунок відправника!

Ми сподіваємося, що придбана у нас техніка буде служити Вам довгі роки, проте у випадку поломки ви завжди можете розраховувати на якісне безкоштовне гарантійне обслуговування. Для отримання безкоштовного гарантійного обслуговування, будь ласка, зберігайте гарантійний талон, чек, або номер замовлення протягом усього терміну експлуатації товару, для того щоб ми могли взнати дату покупки.

У випадку виникнення питань або непередбачуваних ситуацій, наші фахівці завжди готові надати Вам допомогу та консультації. Ви можете звернутися до нашого сервісного центру за вказаними контактними телефонами або електронною поштою в розділі контакти. Ми прагнемо забезпечити високий рівень обслуговування для наших клієнтів та надійність нашої продукції.

Ми цінуємо кожного клієнта та прагнемо забезпечити максимально комфортні умови для покупок та обслуговування. Сподіваємося, що наші зусилля сприятимуть вашому задоволенню від співпраці з нами.

Дякуємо, що обрали нас для покупок та співпраці. Ми завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів та партнерів!