Умови повернення товару Aquaprofi
Повернення товару

Повернення товару

Повернення / обмін товару можливий протягом 14 днів з моменту отримання Вами замовлення (транспортна компанія, доставка нашим кур'єром). Тому, якщо придбаний в нашому магазині товар, з якої-небудь причини не підійшов, протягом 14 днів з дня отримання замовлення, Ви можете звернутися до нас для повернення коштів, якщо немає альтернативних варіантів обміну на відповідний товар. Потрібно враховувати, що повернення / обмін товару можливий в тому випадку, якщо будуть дотримані дані умови:
- товар не був у використанні: відсутні сліди використання, подряпини, сколи, потертості і тд,
- упаковка не пошкоджена і товарний вигляд збережений, - товар, який Ви замовили підлягає поверненню / обміну по
- товар не відповідає замовленню,
- закінчився термін придатності;

Вразі виникнення будь-якої ситуації яка вимагає обміну або повернення товару, Ви можете залишити заявку на пошту вказавши в темі листа "Обмін і повернення". В листі вкажіть номер замовлення і номер телефону для зворотного зв'язку (якщо він відрізняється від зазначеного в замовленні), фото або детальний опис ситуації.

Гарантія

Підтвердженням гарантійних обов'язків є гарантійний талон нашого Інтернет-магазину. Термін гарантійного обслуговування кожного конкретного виробу відзначений в цьому гарантійному талоні.

Гарантійний ремонт здійснюється нашим сервісним центром.

Звернення з приводу обміну, повернення та діагностики товару розглядаються сервісним центром з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00

Повернення / Обмін товару / Ремонт
В рамках Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено форму повернення (обміну, ремонту) товару належної якості і подальша передача коштів покупцю. З огляду на що покупка була здійснена онлайн, тобто в режимі віддаленого доступу і всі операції пов'язані з цим відбувалися так само, споживач протягом 14 днів з моменту покупки має право повернути або обміняти куплений товар.

Повернення грошових коштів здійснюється виходячи з вартості товару на момент його придбання. Гроші будуть повернуті протягом 7 днів після підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов'язань з боку покупця на основі повернутого товару. Максимальний термін повернення коштів становить 30 день (разд1 п1.7. Правила продажу товару на замовлення та поза торгового або офісного приміщення)

Будь ласка, зверніть увагу, що гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності в якому виникли після передачі товару покупцеві в результаті:
порушення споживачем правил експлуатації, зберігання або транспортування товару зазначених, в супровідних документах (інструкції);
дій третіх осіб;
ремонту або внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;
відхилень від норм мереж живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж;
неправильної установки і підключення виробу.

Інтернет-магазин aquaprofi.com.ua дотримується ЗУ "Про захист прав споживачів", відповідно до якого покупець може повернути Магазину куплений товар в 2 випадках:
1. Товар має істотний недолік (Стаття 8.)
протягом гарантійного терміну в товарі виявлено істотний недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару за призначенням, виник з вини виробника або продавця, після усунення проявляється знову з незалежних від покупця причин і супроводжується одним з таких ознак: сервісний центр взагалі не може усунути дефект ;
сервісний центр не може усунути дефект протягом 14 днів;
після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.

При виконанні одного з вищевказаних умов, проводиться повернення товару на підставі акту на списання товару, який видається сервісним центром.
В інших випадках необхідно звертатися в сервісний центр і скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування.

2. Товар не підходить за формою, габаритами, кольором, розміром, або з якихось інших причин не задовольняє вимогам покупця (Стаття 9.)
на момент обміну аналогічного товару у продажу немає;
товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби і ярлики.

Для повернення товару необхідно відправити товар за реквізитами Новою Поштою :

Нова пошта
Рудня Відділення №1 Самбірський р-н.
Адреса: вул. Лесі Українки, 2
отримувач: ФОП Дуда Я. М.
телефон: 0986243562

Оплата доставки - за рахунок відправника!!!