AQUAPROFi - інтернет маркет продуктів для акваріумів, тераріумів і ставків.

У нашому маркеті обладнання та аксесуари для прісноводних і морських акваріумів. Великий асортимент добавок для прісної і морської води, LED світильники і аксесуари для них. Грунти і декорації для акваріумів, Аксесуари для догляду та чищення.

Гнучкий підхід до клієнтів, доступні ціни, кваліфікований персонал, гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування в нашому сервісному центрі. Оперативна доставка по Україні перевізником Нова пошта.

Багаторічний досвід роботи на ринку. Замовляйте акваріумну техніку, акваріумні аксесуари від відомих виробників в інтернеті. Навіть після покупки ми знаходимося у Вашому розпорядженні в якості партнера, консультанта і технічного сервісу.

У нашому маркеті представлені продукти торгових марок EHEIM, SCHEGO, AQUA-NOVA, AQUAFOREST, ZOOLEK, ATG LINE, CAMOZZI, REPTI ZOO, AQUARIO.

Нові продукти:

Новини:

EHEIM був нагороджений Призом за водні аксесуари в Парижі.


4 липня 2019 року EHEIM був нагороджений срібним трофеєм французької торгової марки «Animal Distribution Magazine», виданої Media & Garden Group J.
Animal Distribution Magazine - це новинний журнал про тваринний світ у Франції. Він призначений для торгового персоналу, мульти-фахівців, постачальників, виробників і т. Д. У секторі домашніх тварин і водних тварин.
На щорічному заході Animal Challenge видавець сприяє обміну знаннями, навичками та ідеями між різними гравцями і нагороджує золотими, срібними та бронзовими призами Animal Challenge.
Нагороди були вручені в декількох категоріях (собаки / кішки, птиці / дрібні ссавці, акваріуми / ставки, домашня птиця, зоопарки, тераріуми) і були розділені на різні групи продуктів. ,
Цього року EHEIM був удостоєний Trophée d'argent - срібної нагороди - в групі продуктів для акваріумних аксесуарів.
Церемонія нагородження відбулася на борту "Les Vedettes de Paris" (Порт-дю-Сюффрен - на Сені).

Бренд року


EHEIM знову нагороджений "Brand of the Year"
Отримавши нагороду два роки тому, EHEIM знову був удостоєний відомої премії «World Branding Award» як «Brand of the Year» 2019. Церемонія нагородження відбулася 3 липня 2019 року в тронному залі Vienna Hofburg.
World Branding Awards - це особливо престижні міжнародні нагороди, що присуджуються світовим і національним брендам за їх роботу і досягнення. Він організований Всесвітнім форумом брендингу (WBF), зареєстрованої в усьому світі некомерційною організацією, що базується в Лондоні.
У цьому році «Animalis Edition» відібрані бренди з 38 країн були удостоєні звання «Бренд року». Це бренди в сфері домашніх тварин, водних та інших тварин і включають різних виробників кормів для домашніх тварин, товарів для тварин, а також зоомагазини. Крім того, в число переможців входять некомерційні організації із захисту тварин.

Customer favourite 2019 рік


Дослідження " Customer favorites" для " Focus Money" та " Germany Test" проводилося в шостий раз у співпраці з Інститутом менеджменту та економічних досліджень IMWF. Це найбільше дослідження міцності бренду, з точки зору споживача, і розглядається як показник того, як споживачі в Німеччині сприймають бренд. Обсяг лояльності клієнтів оцінювався широко та всебічно.
У нещодавньому дослідженні " Customer favourites in leisure time" виробник продуктів для акваріумістики та ставків "EHEIM" досяг одного з перших місць у категорії " Outdoor and leisure equipment", отримавши бронзову медаль " Most popular brand". Це чудовий результат, якщо врахувати, що відгуки покупців для 20 000 брендів з 272 галузей були оцінені з точки зору ціни, послуги, якості та репутації.
Загалом близько 350 мільйонів Інтернет-джерел (сайти новин, веб-сайти, форуми, блоги, всі канали соціальних медіа, сайти споживачів та прес-релізи) були включені в дослідження за період з 1 січня по 31 грудня 2018 року. 39 мільйонів брендів ідентифіковані та віднесені до відповідних категорій та галузей. У межах цих категорій були проаналізовані відповідні позитивні та негативні номінації та оцінено бренди за складною системою балів.

Сенат німецької економіки


Керуючий директор EHEIM Ibrahim Mefire Kouotou призначений в Сенат економіки.
1 липня 2019 року Ibrahim Mefire Kouotou став сенатором у Сенаті німецької економіки. Призначення було представлено почесним генеральним консулом Dieter Härthe в Bundespressehaus, Берлін.
Сенат економіки - це обране коло людей з бізнесу, науки і суспільства, які особливо усвідомлюють свою відповідальність перед державою і суспільством. Разом вони сприяють досягненню загальних благих цілей стійкості щодо ринкової економіки на національному і міжнародному рівнях.
Багато експертів з різних дисциплін є ініціаторами і почесними сенаторами, наприклад, Jean-Claude Juncker, професор, доктор Jürgen Rüttgers, а також вчені, лідери бізнесу та політики всіх партійних ліній.
Етичні принципи Сенату також формують основу і керівництво для економічних дій членів Сенату. Справедливість і партнерство в діловому житті, а також соціальна компетентність підприємців і керівників характеризують роботу Сенату.

рік 2019
• з 1949 по 2019 рік - 70 років інновацій створених EHEIM
• Вже в 1963 році була випущена перша система фільтрів EHEIM в серійне виробництво. Декоративна риба і акваріум, таким чином, стали хобі для мільйонів людей в усьому світі.
• Через 45 років після початку роботи, в 1974 році EHEIM приходить на ринок з новою технологією ставка.

Додані розділи НОВИНКИ та РОЗПРОДАЖ. Тепер дуже просто відстежувати нові продукти, які з'явилися на нашому сайті. Так само видно всі розпродажі які  проводяться нами.

ETAN Pet Supplies Co., Ltd - компанія, що спеціалізується на проектуванні, виробництві та продажу обладнання для рептилій, заснована на сильній науково-дослідницький та виробничий команді, суворій системі контролю якості з виробничими площами 10 000 м2 та сучасним і професійним обладнанням. До 2016 року компанія успішно подала заявку на 16 патентів на товари для рептилій!
За десятиліття безперервних зусиль і інновацій, зроблених усіма співробітниками, ETAN стала лідером галузі в області проектування обладнання для рептилій. В даний час компанія має дві торговельні марки - REPTI ZOO та WACOOL з незмінною якістю і відмінним сервісом.

Істотно доповнено розділ по тераріумістиці. Тепер на нашому сайті доступний широкий асортимент тераріумів та різних аксесуарів для Ваших вихованців від різних виробників та за доступними цінами.

Популярні продукти: